У Києві мають намір запровадити обов’язкове медичне страхування окремих працівників житлово-комунального господарства.

Про це повідомляється на сайті Київради.

Відповідне рішення підтримала постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У період пандемії з потребою додаткового захисту зіштовхнулися не тільки медики, а й комунальники. Вони проводили санітарну обробку поверхонь  у будинках, прибирали під’їзди, користувалися спеціальними хлоровмісними розчинами для дезінфекції», – зазначив співавтор відповідного рішення, депутат Київської міської ради Вадим Сторожук.

Він додав, що і в поза карантинний час комунальники мають підвищені ризики для зараження на роботі через регулярні контакти, в тому числі з побутовими відходами.

Рішення Київради щодо страхування життя та здоров’я працівників ЖКГ буде дійсним не лише під час пандемії, але і на весь подальший період. Зазначу, що це відноситься лише до співробітників, які доглядають за територією та будинками комунальної сфери власності. Фінансування витрат на придбання послуг з медичного страхування буде здійснюватися з бюджету міста», – додав голова постійної комісії Київради з питань бюджету, депутат Київради Андрій Странніков.

Згідно з проектом рішення, передбачається, що головним розпорядником коштів буде Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Документ депутати мають розглянути на одному із засідань Київради.

Нагадаємо, 28 липня на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення «Про страхування життя та здоров’я медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я м. Києва під час виконання професійних обов’язків».