Мова йде про хаби для проведення зустрічей, тренінгів, семінарів чи інших важливих заходів громадськості.

Про це стало відомо з форуму розвитку громадянського суспільства «Взаємодія у час викликів», що пройшов в Оболонському районі, повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА ,що організував захід.

Форуми розвитку громадянського суспільства проводять для налагодження діалогу між владою міста та мешканцями Києва щорічно з 2017-го року. Цього року організатори обрали новий формат.

«Ми проводимо форуми розвитку громадянського суспільства, щоб поінформувати киян про інструменти участі в розвитку міста. Наприклад, впровадження системи квартального менеджменту та взаємодія через відкриті громадські простори, які вже створюються у столиці. Мова йде про хаби для проведення зустрічей, тренінгів, семінарів чи інших важливих заходів громадськості. Перший такий простір – VCENTRI HUB – ми відкрили минулого року і маємо на меті створити аналогічні хаби в усіх районах міста. Київ створює мережу відкритих громадських просторів, щоб діалог між владою та громадянським суспільством був максимально ефективним та продуктивним», – повідомив директор Департаменту Роман Лелюк.

У рамках форуму відбулися три панельні дискусії: «Взаємодія через відкриті громадські простори», «Молодь як ключ до успішного розвитку столиці» та «Громадський бюджет Київ: Level Up!».

Під час заходу учасники висловили пропозиції щодо підвищення ефективності взаємодії із владою, які Департамент опрацює спільно з Оболонською РДА. Незабаром у такому ж форматі пройдуть форуми в усіх районах столиці.

Нагадаємо, у столичному хабі відкрили Академію жіночого лідерства.

Фото: facebook