Приміщення продали мережі АТБ.

У Києві зачиняється концертний клуб «Бінго», який працював понад 20 років. Повідомляють на сторінці клубу в Facebook.

«Дякуємо всім за ці багато років концертного життя. Великим та малим гуртам за енергетику і драйв. Промоутерам та організаторам за яскраві події та концерти, які ми не забудемо ніколи. Вдячній публіці за оплески та любов до живої музики», — написали в дописі.

Концерте приміщення власники продали мережі супермаркетів АТБ. Про це повідомив концертний директор закладу Влад Ляшенко «Хмарочосу». За його словами, в першу чергу на діяльність клубу вплинули карантинні обмеження.

«Клуб «Бінго» закривається тому, що власники продали приміщення мережі супермаркетів АТБ. Клуб практично не працює, концертів немає», – розповів «Хмарочосу» концертний директор закладу Влад Ляшенко, додавши, що в першу чергу на діяльність клубу вплинули карантинні обмеження», — розповів Влад.

Всі заплановані в клубі концерти і заходи перенесли. За словами організаторів, деякі з них і так опинились «під забороною» через «карантин вихідного дня».

«Маємо надію, що концертна індустрія якнайшвидше відродиться після кризи, і в Києві з‘являться нові достойні майданчики. А Бінго – це вже історія», — додали в дописі.

До слова, клуб «Бінго» — це був один з найбільших в Украіні та одним з найстаріших концертних клубів Києва, на 1500 глядачів, з власною технічною базою. Культурно-розважальний комплекс понад 20 років приймав концерти вітчизняних та іноземних артистів.

На майданчику виступали українські артисти такі як — «Бумбокс» та «Скрябін» та іноземні артисти. Так, «Бінго» був головним столичним закладом, який приймав зірок світової андеграунд-сцени. Зокрема, там виступали гурти Sepultura та Cannibal Corpse.

Фото: kudago.com