У Києві сьогодні перебуває понад 2 мільйона мешканців - люди, які виїжджали, вже повернулися в місто.

Через загрозу ракетних ударів влада столиці продовжує закликати людей не поспішати з поверненням до Києва. Про це в ефірі радіо «Свобода» заявив мер столиці Віталій Кличко.

«Сьогодні в Києві перебуває вже 2 мільйона 120 тисяч людей. Місто потроху оживає. Втім, ще раз наголошую: якщо у вас є можливість перебувати в більш безпечному місці, – зачекайте з поверненням до столиці. Спираючись на дані військових, на останні події,  ми не виключаємо, що Київ – під подальшою загрозою ракетних ударів. У Дарницькому районі днями були вибухи. В Бровари теж було потрапляння ракет. Так, наші протиповітряні сили працюють добре. Але потрапляння є. І тому гарантувати безпеку в місті ми не можемо, бо Київ був і залишається метою агресора», – наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що місто робить усе можливе, аби люди могли отримати необхідні сервіси та послуги. Зокрема, у столиці подовжили роботу метрополітену. Тепер він працює з 06:30 до 20:00. Також скоротили інтервали між поїздами метро.

«Громадський транспорт, на жаль, працює поки в обмеженому режимі. Не через всі мости в місті наразі можна переїхати. Також залишається чимало блокпостів, які необхідні для оборони і безпеки в місті. І це теж ускладнює пересування столицею. Також діє комендантська година. Є ще немало реалій воєнного стану, що є перепоною для повернення до звичного життя», – зазначив Віталій Кличко.

Фото: Фейсбук