Зміни відбулися в дошкільному навчальному закладі №568, позашкільному закладі «Зміна», а також у спеціалізованій школі №234.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти і науки Києва.

За даними директорки Департаменту, у трьох освітніх установах Дніпровського району наразі оновили харчоблоки. Зокрема зміни відбулися в дошкільному навчальному закладі №568, позашкільному закладі «Зміна», а також у спеціалізованій школі №234.

«Усі вони оновилися не за один день. Скажу більше – це командна робота протягом трьох років. Харчоблоки – самі по собі складні об’єкти: великі за площею, мають багатенько обладнання, потребують як чималих ремонтних робіт, так і культурно-естетичних змін», – зазначила Олена Фіданян.

Водночас представники Департаменту поспілкувалися з медсестрами та кухарями, що працюють в освітініх закладах. Зокрема вдалося з’ясувати, що ще необхідно допрацювати.

«Не тільки кухарі іноді пасують перед новим сучасним обладнанням. Від неї (техніки) катастрофічно відстає наша “нормативка”. Працюватимемо над пропозиціями», – наголосила Олена Фіданян.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в школах Троєщини впроваджують нові форми харчуванняОкрім цього, майже дві третини учнів молодших класів вважають оновлену шкільну їжу смачною.

Фото: Facebook/Олена Фіданян