Недобросовісні люди почали випускати кроликів у парки, бо за ними важче доглядати ніж думали.

Побавилися і викинули. Так вчиняють з домашнім улюбленцями недобросовісні люди. Йдеться не лише про собак, котів, а навіть про кроликів. Їх випускають у парки, бо за ними важче доглядати ніж думали.

Про це йдеться в сюжеті “Київ.NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Як стало відомо, лише за минулі два тижні в одному районів Києва довелося рятувати з вулиці трьох таких тваринок.

Про це написала активістка Софія Личак в Facebook.

Одного з них знайшли запізно – його пошматували собаки. Зоозахисниця зазначає, що тварин на волі чекає – неминуча загибель. Це не зайчики, які призвичаяться. Тож якщо ви побачили декоративного кролика на вулиці, знайте, його треба рятувати.

“Вулиця для декоративного кролика – смерть. Середовище, в якому він був – це зоомагазин або безпечний будинок. У нього немає навичок виживання серед хижаків”, – написала Софія, прикріпивши фото кроликів, що загинули.

Як розповіла власниця декоративного кролика, для кролика необхідно багато місця, щоб тварина почувала себе комфортно. У клітці має бути вода, сіно, їжа.

“Харчується він спеціальним кормом для кроликів, овочами, фруктами, тим, що у мене залишається від зелені, він дуже радіє цьому. І намагаємося його випускати, один раз в тиждень. Обов’язково повинен побігати. Ще для догляду йому потрібно стригти кігті, іноді у них буває проблема з зубами, якщо не сточувати, вростають дуже великі зуби. І раз на рік потрібно зробити щеплення від комарів”, – розповіла Оксана Штапаук, власниця кролика Боні.

Фото: unsplash