З міні-пігом часто гуляють вулицями на повідку, а на її догляд йде приблизно 500-700 гривень на місяць.

Про домашню свинку в великому місті розповіла її власниця Марія.

Аделі 2,5 роки. Вона розпочинає свій ранок пробіжкою до  кафе. ЇЇ тут уже чекають із гостинцями: готують смузі з моркви і яблучка. Крім смузі ласує грушею.

У неї є різні тональності, різні види “хрюків”. Коли їй щось не подобаєтсья, вона починає верещати – коли її підіймають. Найсмішніші питання – а вона жива? А вона справжня? Вчора підійшла жінка і каже: “А вона вдома хрюкає?” Ми кажемо:”Ні, вдома ми їй не дозволяємо”, – розповідає господиня свинки.

За словами жінки, свині дуже розумні.

“Вона приносить неймовірну кількість радості. Коли я тренуюся вдома, вона завжди не розуміє, чому я піднімаю свою “копита” і намагається прийти, допомогти мені тренуватися. З нею легко, насправді. Це залежить від господаря, є своя специфіка. Вона не завжди вважає за потрібне виконувати те, що їй кажуть”, – ділиться жінка.

Із міні-піґом гуляти не обов’язково, бо в туалет вона ходить удома. Дівчата гуляють з Адель, аби та не нудьгувала. На вулиці більшість свинці радіють. Адель героїчно долає столичні перешкоди. І під будинком отримує нагороду. Уже вдома ще й кашу з ананасами та кефіром.

“Їй не можна сіль, їй не можна шоколад, свиням не бажано їсти капусту і не можна буряки. Основу раціону складають різні кашки, мигдалеве молоко додається в кашу”, – розповідає власниця Аделі.

Марія каже, вони все ж намагаються не перегодовувати свою улюбленицю. Зазвичай на весь догляд витрачають по 500-700 гривень на місяць, улітку – дешевше.

І спростовують міф, що свинки брудні тварини. Адель дуже любить митися. З обов’язкового – зрізати ратички у ветеринара, в раціоні – вітаміни для цуценят та Омега-3. А ще – масаж. І багато разом спати та обійматися.

“У неї є свій, ми називаємо, свиншуй. Вона майстер обіймів, це правда. Закриваємо очі і нам гарно. У нас свинолюбов”, – розповіла Марія.

Нагадаємо, собака-мандрівниця з Києва встановила національний рекорд: подолала 55 тисяч кілометрів, об’їхала 30 країн.

Фото: ТСН