Центр створять шляхом злиття Київського будинку дитини «Берізка» та будинку дитини ім. М. М. Городецького.

Про це йдеться в сюжеті “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Київські міські будинки дитини “Берізка” та імені Городецького, що у Ворзелі, реорганізують.

Наразі в останньому перебуває 36 дітей віком до чотирьох років. Серед них є сироти, позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю. Вони отримують реабілітаційну та медичну допомогу.

Нині головне завдання для міста – створити потужний сучасний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги для дітей. Більше того, після реорганізації з’явиться можливість залучити додаткове фінансування з Національної служби охорони здоров’я.

“У нас діткам постійно надається необхідна вся реабілітаційна допомога, також супровід психолога, логопеда, логопеда дефектолога, а також супровід медичний. У нас залучено в роботу педіатри. У нас багато вихователів, які також займаються виховання діток. Персонал також,який супроводжує діток, доглядає за дітками”, – розповіла в.о. головного лікаря будинку дитини Любов Лісуха.

На базі цього центру також буде створений денний стаціонар.

Батьки зможуть привести сюди діток на денне перебування, де буде надана і реабілітація, допомога, розвиток, соціальний супровід, психологічна допомога аби батьки в цей час могли поїхати на роботу, зайнятися своїми важливими справами, а ввечері забрати свою дитинку додому.

Таким чином більше дітей буде охоплено необхідною підтримкою, допомогою.

Нагадаємо, в чотирьох районах Києва створять нові центри реабілітації для людей з інвалідністю.

Фото: unsplash