З метою розвитку фізичної культури та спорту у столиці планують створити дитячо-юнацьку спортивну школу «Київ».

Такий проєкт рішення підтримали 5 жовтня на позачерговому засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради.

За словами депутата Київської міської ради Георгія Зантараї, проєкт рішення передбачає створення позашкільного навчального закладу спортивного профілю з метою сприяння реалізації міської політики у галузі освіти, фізичної культури та спорту.

«Необхідно забезпечувати сприятливе середовище для розвитку здібностей дітей, юнацтва та молоді у спорті. Важливо створити комфортні умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку та дозвілля молоді у Києві. Ми маємо підтримувати молодих, талановитих спортсменів з метою формування переможного олімпійського складу. Водночас потрібно популяризувати здоровий спосіб життя та самореалізацію через спорт у населення», – зазначив Георгій Зантарая.

Депутат додав, що дитячо-юнацька спортивна школа «Київ» буде створена на базі комунального закладу міста Києва та підпорядковуватиметься Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Фото: піксабей