Небіжчиця офіційно заповідала майно сусідці.

У столиці самотню пенсіонерку хочуть поховатисусіди – але прокуратура не дає цього зробити. Про це повідомляє “Сьогодні”.

Лариса знала свою сусідку з дитинства. По кілька разів на день заходили друг до одного у гості. Тривогу почала бити, коли з жінкою припинився зв’язок.

“Жодного разу не зателефонувала протягом доби, для нас це було дивно”, – каже мешканка Києва Лариса Равва.

Лариса викликала поліцейських, ті відчинили двері та знайшли сусідку мертвою. Наразі квартира опечатана.

Померлою було 75 років. За словами сусідів, вона мала проблеми зі здоров’ям. Була самотня і ще за життя просила Ларису, щоб та у разі смерті її поховала.

“Я знаю як вона хотіла і я знаю де могила її батьків, куди її потрібно сховати і я взялася це робити з поваги до неї та кохання”, – розповідає сусідка Лариса.

Але вже по смерті виникли проблеми. Віддавати тіло сусідці не хочуть, тож вона звернулася до столичної прокуратури, але й там відмовляють.

“Я шокована цією ситуацією, бо ми вже 2 тижні не можемо поховати людину”, – додає сусідка.

Шоковані ситуацією та інші сусіди. Кажуть, покійниця офіційно заповідала майно Ларисі.

Натомість прокурором прийнято надати можливість поховання цієї жінки органам державної влади.

“Оскільки ця жінка просить про кремацію тіла і вона не є родичкою померлої жінки, прокурором прийнято законне та обґрунтоване рішення, надати можливість поховання цієї жінки органам державної влади”, – каже речник прокуратури Києва Надія Максимець.

Юристи радять сусідам, щоб виконати волю покійної – слід звертатися до суду.

“Вказати що є свідки, які можуть підтвердити той факт, що за життя вказана людина здійснила своє волевиявлення, що саме ця людина, а саме сусідка бажає її поховати, що вони були свідками цієї події і що вона виконуватиме волю померлого і це не буде суперечити законодавству. І якщо вони отримають відмову від прокуратури, тоді звертатися до суду”, – каже юрист Тетяна Шевченко.

Але весь цей час і скільки його мине, хто знає. Тим часом тіло сусідки Лариси у морзі лежить уже два тижні.

Фото: скріншот