Сучасну спортивну школу створено за кошти приватних осіб, спортсменів та меценатів.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У Київраді зазначили, що спорт займає значну роль у вихованні молодого покоління, тому необхідно спільними зусиллями підтримувати розвиток спортивної інфраструктури.

Саме тому, новстворену школу було прийнято на баланс територіальної громади міста Києва з метою подальшого утримання та своєчасного забезпечення. Позашкільний навчальний заклад «Київ Спортивний» буде підпорядковано Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

«Пріоритетом для нас є створення комфортних умов для занять фізичною культурою та спортом дітей та підлітків. Важливо розширювати мережу міських спортивних закладів, адже спорт є одним із основних факторів у формуванні здорового покоління. Необхідно облаштовувати сучасні спортивні зали для індивідуальних та групових занять, де кожен може вибрати улюблений вид спорту. Заняття спортом є рівноцінною альтернативою розповсюдження шкідливих звичок серед молоді», – зазначили у Київраді.

Саме тому, необхідно розвивати міські, а також приватні спортивні школи аби у всіх районах столиці діти могли займатися спортом. Київ є містом видатних спортсменів, водночас потрібно створювати сприятливі умови для тренувань молоді, які є основою нового олімпійського резерву.

Фото: unsplash