Спецмашини не можуть під'їхати до контейнерних майданчиків через сніг та запарковані автівки.

Про це повідомили в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

У зв’язку з негодою та нерозчищеними дорогами, у багатьох дворах столиці переповнені контейнери для сміття. Через сніг спецмашини не можуть під’їхати та забрати побутові відходи. Зокрема така ситуація спостерігається на вулиці Велій Китаївській, 10-А.

Ігор Мороз, начальник відділу екологічної політики КП «Київкомунсервіс», розповів, що проблеми з вивозом сміття спричинені накопиченням снігу на контейнерних майданчиках та під’їздах до них. Водночас у дворах житлових будинків часто заважають проїхати спецтранспорту припарковані автівки, які кияни під час негоди залишають на цілий день.

Також Ігор Мороз розповів, що КП «Київкомунсервіс» обслуговує понад 6200 контейнерних майданчиків Києва, це – понад 9 тисяч житлових будинків.

Підприємтсво в період негоди працює в посиленому режимі.

За словами Ігоря Мороза, «Київкомунсервіс» отримує від своїх працівників та киян інформацію щодо нерозчищених територій. Цю інформацію передають до керуючих компаній та районних ШЕУ, які займаються прибиранням прибудинкових територій. Ці компанії, зі свого боку, надають зворотні повідомлення щодо того, який майданчик вже є очищеним та куди можна направляти спецтранспорт для вивезення сміття.

Комунальники під час снігопадів рекомендують автовласникам паркувати свої транспортні засоби так, щоб до контейнерних майданчиків був вільний під’їзд спецтехніки.

Нагадаємо, за три дні снігопадів у столиці винесли майже 4 тисячі приписів за неякісне прибирання снігу на балансових територіях.

Фото: Facebook