Представники влади міста застосували досить жорсткі методи припинення торгівлі.

Сьогодні, 21 липня, вранці, у столиці розігнали стихійних торговців, які розташувалися на початку вулиці Гетьмана, біля Шулявського мосту. На місці працювали співробітники благоустрою, поліцейські і працівники муніципальної охорони міста.

Про це повідомляє Солом’янська РДА в Facebook.

?‍♂️? У Солом’янському районі триває робота з ліквідації стихійної торгівліСьогодні відбувся спільний рейд ?…

Опубліковано Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація Вівторок, 21 липня 2020 р.

Як зазначається, торговці активно чинили опір, хапали поліцейських за руки і закликали перехожих на допомогу, щоб ті допомогли «врятувати» їх товар.

 

Коробки з торгових точок скидали з причіп трактора, незважаючи на благання продавців. Співробітники благоустрою пояснюють, що торговців про заборону торгувати тут попереджали неодноразово. Ті ж у відповідь відмовлялися представлятися і надавати документи, що ускладнювало складання адміністративного протоколу про порушення. Також продавці не реагували на попередження, кожен день повертаючись на місця біля дороги.

 

В умовах карантину така торгівля не тільки нелегальна, але і становить небезпеку для городян: вуличні продавці не проходять обов’язкових перевірок здоров’я і навіть не носять маски, розповіли співробітники благоустрою, які працювали на місці.

Представник департаменту благоустрою відзначив, що свій товар торговці зможуть забрати через суд після проведеного опису поліцією.

Фото: скріншот з відео