Розрахуватися без комісії можна і за всі послуги разом, і за будь-яку окремо.

Про це повідомили у комунальному концерні «Центр комунального сервісу».

У повідомленні зазначили, що у Києві понад 1,2 млн особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг і понад 700 тисяч родин уже користуються карткою киянина, оплачуючи спожиті послуги без комісії.

Так, здійснити оплату за житлово-комунальні послуги без комісії можна за допомогою картки киянина через особистий кабінет на сайті «Центру комунального сервісу» або через QR-код, надрукований на кожному рахунку-повідомленні. Також розрахуватись за послуги можливо через доступні платіжні системи, у касах банківських установ або електронних додатках тощо. Для оплати необхідно обрати відповідну картку із запропонованого переліку.

Для оплати житлово-комунальних послуг через особистий кабінет ЦКС достатньо створити обліковий запис, додати об’єкт та оплатити обраним способом. Для оплати через QR-код потрібно зісканувати код із рахунку, перейти за посиланням, натиснути «Сплатити», потім обрати картку киянина та ввести номер телефону або електронну пошту.

Розрахуватися без комісії можна і за всі послуги разом, і за будь-яку окремо.

Нагадаємо, Картка киянина – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка одночасно є платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача карти. Зокрема, підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

«Картку киянина» можуть отримати всі кияни, зареєстровані у м. Києві, а також вимушені переселенці. Оформити її можна в «Ощадбанку» за посиланням.Киянам, які мають право на пільги, картка оформлюється безкоштовно. Киянам не пільгових категорій, жителям інших міст, які офіційно працевлаштовані в Києві, картка оформлюється згідно з тарифами банку.

Фото: unsplash