Інспектори здійснили 711 перевірок, поліція - 777.

25 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 142 порушення. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 25 листопада перевірили 711 об’єктів.

Зокрема, 138 закладів громадського харчування, 306 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 218 – непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, 18 торговельно-розважальних центри, 12 аптек/оптик, 15 салонів краси та 3 інших заклади побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 142 порушення.

Крім того, за час перевірки 25 листопада правоохоронці провели 777 перевірок: у громадському транспорті – 194 та 583 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації на об’єктах господарювання було складено 12 протоколів.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 226 постанов.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash