Відзнаки отримали волонтерок, громадських і культурних діячок, медиків, екологів.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що мер Києва Віталій Кличко привітав та нагородив жінок, що перемогли в конкурсі «Киянка року – 2021». Зокрема, відзнаки отримали 14 жінок – волонтерок, громадських і культурних діячок, медиків, екологів.

Kyiv Media

«Традиційно, ми проводили такі зустрічі напередодні Міжнародного дня захисту прав жінок. Втім цьогоріч через широкомасштабне вторгнення росії нашу зустріч довелося перенести. Всі ми пережили драматичні дні і тижні. Столицю намагалися взяти штурмом, підкорити. І ми разом – кожен займаючись своєї справою – зламали плани агресора! Завдяки нашим Збройним Силам, добровольцям, Територіальній обороні, Київ вистояв. Ворога відкинули від столиці. Та героїчна боротьба українського народу проти російських загарбників, що прийшли на нашу землю, триває. І нам ще багато випробувань доведеться пройти і багато викликів подолати», – сказав мер.

Також, Кличко подякував киянкам, які з початку війни активно займаються волонтерством, допомагають військовим, сумлінно виконують свою роботу.

Kyiv Media

«Мені особливо приємно відзначити наших жінок. Які люблять Україну, люблять своє місто. І зробили та роблять багато важливого і корисного для нашої столиці та її мешканців. Тут сьогодні присутні 14 чудових жінок, серед яких громадські і культурні діячки, медики, екологи. Багато з вас зараз займається волонтерством. Ви допомагаєте ЗСУ і Теробороні, організовуєте доставку гуманітарної допомоги. Навчаєте киян практикам виживання та поводження зі зброєю. Усі ви з першого дня цієї жахливої війни залишалися в місті, робили свою справу. І продовжуєте робити все можливе, щоб пришвидшити нашу перемогу”, – підкреслив Віталій Кличко.

Kyiv Media

Мер подякував кожній з жінок за їх працю і витримку, відданість державі, патріотизм і силу духу та привітав з Днем вишиванки.

Фото: КМДА