На тренінг з собою можна взяти домашнього улюбленця.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що 14 серпня, об 11:00 в тимчасовому притулку для тварин «Виставковий центр» розпочнеться тренінг із теми «Надання першої допомоги тваринам». Фахівці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» навчать всіх охочих надавати першу допомогу тваринам, які потрапили в біду.

Тренінг безкоштовний, взяти в ньому участь можуть всі охочі, з собою можна взяти домашнього улюбленця. Після тренінгу учасники зможуть отримати безкоштовну консультацію ветеринара щодо догляду за тваринами, вакцинації та будь-яких інших питань, пов’язаних із здоров’ям улюбленця.

«Дату проведення майстер-класу 14 серпня обрано не випадково: кожної другої неділі серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини. Тому саме в цей день ми вирішили провести такий актуальний нині і потрібний тренінг. Без перебільшення, подібні знання можуть врятувати життя чотирилапим. Для ветеринара головне – це врятовані брати наші менші, а навчити людей надавати первинну допомогу тваринам значить «інвестувати» у їхні врятовані життя в майбутньому», –  сказала в.о. директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталія Мазур.

Місце проведення: вулиця Академіка Глушкова, 1, 16-ий павільйон, тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр».

Фото: Фейсбук