Наразі київські лікарні на 58% заповнені пацієнтами з коронавірусом.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.
За його словами, загалом у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 3453 хворих на коронавірус. 2482 пацієнта – у важкому стані.
“Кисневу підтримку отримують 2957 людей. Під апаратами ШВЛ – 63 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах сьогодні – майже 58%.  Із них з киснем заповнені понад 65% ліжок”, – зазначив Віталій Кличко.
Проте мер зауважив, що у столиці не зменшується кількість летальних випадків від коронавірусу.
“За цей тиждень у місті померли 265 хворих на коронавірус. Із них 127 жінок та 138 чоловіків, – повідомив мер.
Найбільше помирає киян старше 65 років. Але останнім часом збільшилась кількість летальних випадків серед людей у віці 50-64 роки. Тільки за останній тиждень померли 46 мешканців міста цієї вікової категорії”, – сказав Кличко.

За словами мера Києва, у більшості випадків у померлих була супутня патологія. – Зокрема, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, надлишкова вага.

“Будьте уважними до свого здоров’я. І при перших ознаках хвороби звертайтеся до сімейного лікаря. Бо, як зазначають медики, така кількість тяжких хворих та летальних випадків зумовлена тим, що багато людей пізно звертаються за допомогою. А вірус – агресивний і швидко вражає системи органів інфікованої людини”, – наголосив Віталій Кличко.

Фото: unsplash