Однак реанімаційних місць майже немає.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У столичних медзакладах все більше вільних місць для хворих на COVID-19, а в деяких – кількість пацієнтів взагалі зменшилася вдвічі. Такі дані «Київ. NewsRoom» надали в Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Відтак, Олександрівська, друга, четверта, восьма, десята та вісімнадцята лікарні – напівпорожні, там зайнято близько 50% ліжко-місць. В інших медзакладах ситуація складніша, але є тенденція до зменшення нових пацієнтів.

Усе більше лікарень звітує про наявність ліжок із киснем й сьогодні нікому з коронавірусною інфекцією не відмовляють у госпіталізації.

Однак розслаблятися зарано. За словами медиків, вільних реанімаційних місць майже немає.

Водночас є зміни й щодо віку хворих. Якщо раніше тяжко хворіли літні люди, то сьогодні вікових обмежень немає. У реанімації лежить молодь без супутніх хвороб.

Попри це, спад захворюванності все одно є. Медики вперше мають можливість видихнути після напруженої багатомісячної роботи в піковий період. У четвертій лікарні, наприклад, цей час використовують для того, щоб дати невеличкі відпустки медикам, адже у зв’язку з Великодніми святами чекають на наступну хвилю коронавірусу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Київській міській клінічній лікарні №4 кисневі лікарняні СOVID-ліжка вже на третину вільні.

Фото: фейсбук