У лікарнях Києва сьогодні перебувають 909 хворих на коронавірус. 174 з них – у важкому стані, 12 – під апаратами ШВЛ.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За словами міського голови, в столиці протягом останніх двох тижнів збільшилася кількість хворих, які потребують госпіталізації.

Так, наразі в стаціонарах столичних медзакладів лікуються 909 хворих на коронавірус. Із них 14 дітей, 174 пацієнти –  у важкому стані, 234 отримують кисневу підтримку, 12 – під апаратами ШВЛ. Іще 97 пацієнтів перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус.

Також Кличко додав, що за минулу добу з пневмонією госпіталізували 30 пацієнтів. Загалом запалення легень у столичних медзакладах сьогодні лікують 460 хворих.

Таким чином через динамічне збільшення кількості хворих на Covid-19, мер Києва закликав керівників вищих навчальних закладів забезпечити дотримання всіх санітарних норм у студентських гуртожитках. Оскільки близько 350 тисяч студентів 90 вишів повернулися до навчання. І понад 100 тисяч студентів живуть у гуртожитках, де висока ймовірність зараження коронавірусом через велике скупчення людей.

Тому Кличко закликає керівників закладів і гуртожитків забезпечити та контролювати дотримання всіх санітарних норм. Тому що спалахи захворювання призведуть як до навантаження на медзаклади міста, так і до закриття гуртожитків та навчальних закладів.

Нагадаємо, в Києві на карантин відправили 2 школи, 20 класів і 4 дитсадки.

Фото: unsplash