Реалізація проекту не передбачатиме капітального будівництва, а лише встановлення розбірних конструкцій.

В парку «Юність» у Святошинському районі Києва облаштують мотузковий парк. Про це йдеться в розпорядженні КМДА №1245 від 04.06.2021, інформує сайт міськадміністрації.

Постійно діюча комісія по залученню інвесторів проведе відповідний конкурс на облаштування парку. Замовником проекту визначено комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району.

КП «Київське інвестиційне агентство» доручено провести передінвестиційні роботи. Зокрема, розробити та погодити техніко-економічні показники та передпроектні пропозиції, а також отримати висновки в структурних підрозділах КМДА, комунальному підприємстві «Київзеленбуд» та Святошинській РДА.

В Департаменті економіки та інвестицій КМДА, на який покладено підготовку умов конкурсу, зазначають, що реалізація проекту не передбачатиме капітального будівництва, а лише встановлення збірно-розбірних конструкцій.

За попередніми передпроектними пропозиціями, на території парку буде розміщено мотузковий парк з дитячим ігровим комплексом та вуличними тренажерами.

Реалізація проекту спрямована на розширення сфери надання спортивно-розважальних послуг мешканцям Святошинського району, у тому числі забезпечення належного спортивного виховання молоді та дітей, а також залучення інвестиційних ресурсів в економіку міста Києва.

Як ми повідомляли, у сквері піонерів авіації в Києві встановили літак АН-2.

Фото: Фейсбук