Територія парку буде відкрита для відвідувачів із 1 травня.

На території Печерського ландшафтного парку Співоче (вул. Лаврська, 31) розквітло понад 700 тисяч тюльпанів різних сортів та видів. Над унікальними квітковими композиціями працювали десятки дизайнерів та агрономів, а всього було зібрано більше 30 сортів цієї квітки. Крім тюльпанів, у парку також можна побачити нарциси, іриси, крокуси, мускарі та інші багаторічники.

Як повідомляють організатори, із 1 травня територія парку буде відкрита для відвідувачів, тому квіткову виставку зможе відвідати кожен бажаючий.

«Ми будемо працювати як парк, із дотриманням суворих обмежувальних карантинних заходів. Нам дуже хочеться, щоб українці побачили цю красу на власні очі, зробили декілька хороших фото, погуляли на свіжому повітрі та отримали заряд позитиву. Але турбота про гостей у нас на першому місці, тому сподіваємося на розуміння і просимо всіх дотримуватися встановлених правил», – повідомив на своїй сторінці у Facebook організатор виставки, директор компанії-оператора парку Співоче Денис Погорєлко.

Організатори наголошують, що у зв’язку з пандемією коронавірусу на локації будуть введені такі обмеження: дотримання норм дистанції, носіння захисних масок чи респіраторів, вимірювання температури на вході.

Вхід на виставку платний. Квитки можна придбати на офіційному сайті парку Співоче. До слова, пенсіонерам передбачені пільги.

Нагадаємо, тогорічна ювілейна виставка тюльпанів відбувалася у форматі онлайн. До цього в різні роки виставки тюльпанів були тематичними і присвячувалися сюжетам відомих казок або світовим столицям тощо.

Фото: парк Співоче