Тут встановлять роботизовані фігури динозаврів реальних розмірів.

У Києві вже 2 травня на території Гідропарку відкриють найбільший парк динозаврів в Україні. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, інформує сайт Київради.

За словами чиновника, на відвідувачів чекають понад 100 роботизованих фігур динозаврів реальних розмірів, комахи-велетні та багато інших розваг.

«Вже цієї неділі у столичному Гідропарку відкриється перша черга парку, де розмістяться роботизовані тварини льодовикового періоду, динозаври та комахи-велетні. На киян та гостей міста очікуватимуть різноманітні тематичні зони з ретельно розробленими експозиціями під кожну фігуру», – розповів Мондриївський.

Він зазначив, що Дино-парк уже побував у Буковелі, Дніпрі, Харкові, Вінниці та Рівному. Проте в Києві відкриють найбільший: з новими фігурами та захопливими сюжетами. Загальна територія парку складе 1,5 га.

«Приємно, коли бізнес ставиться відповідально до міста, у якому працює. Завдяки спільним зусиллям міської влади та організаторів Дино-парку вже відреставровано частину Гідропарку, прокладено нові доріжки, створено пішохідні зони та місця загального користування», – зазначив Мондриївський.

Він додав, що пільговий вхід буде традиційно доступний для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю з супроводжуючим, для учасників АТО та дітей загиблих учасників АТО, для учасників бойових дій, для дітей до трьох років, дітей-іменинників, а також для кожної третьої та наступної дитини з багатодітної сім’ї.

Як ми повідомляли, влітку у Києві відбудеться фестиваль єврейської культури «Київ Клезмер Фест» 2021.

Фото: Фейсбук