Вожаті буцімто питали в дітей, кому потрібна «ваша українська мова».

Про це на Facebook-сторінці повідомила киянка Олена Якобчук.

Жінка розповіла, що в дитячому таборі Міжнародної тенісної академії нібито змушували розмовляти російською хлопчика. До того ж, одна з вожатих буцімто питала в дітей, кому потрібна «ваша українська мова».

«Приїхали в Украіну, віддала дитину в тенісний Табір – МТА (міжнародна тенісна академія) в Києві на базі їх приватної школи. Вкінці тижня забираю, і дитина мені каже: «Тихо, мамо, в нас тут треба російською розмовляти». Я вже там все розказала, але ж що робити? Хто перевіряє заклади навчання? Вожаті при мені дітям кажуть: «Кому она нужна ваша «украінська мова?» ! Перед сном моя дитина ділиться думками , як же ж допомогти Росії, аби в них теж все було добре», – написала пані Олена.

Киянка також звернулася до керівництва МТА – проблему нібито вирішили.

«Я годину тому повернулась з МТА, там вже інші дитячі куратори і виховники, розмовляють всі украінською. Все вже просто ідеально. Я взагалі в шоці від такої швидкої реакції. Мене запевнили, що більше такого не буде. І все буде добре. І діти розмовлятимуть мовою України і вихователі теж», – наголосила пані Олена.

До слова, у Міжнародній тенісній академії розповіли, що конфлікту по суті не було, а хлопчик неправильно зрозумів вожату, передає OBOZREVATEL.

«У нас навчаються різні діти, деякі розмовляють російською, англійською мовою і їх батьки просять звертатися до них цими мовами. Вихователі йдуть їм на зустріч. Хлопчик неправильно зрозумів слова вожатої й вже за годину конфлікт було вичерпаною», – розповіла керівник відділу маркетингу МТА Надія.

Пані Надія також запевнила, що ніяких висловлювань про Росію в стінах табору ніколи не звучало. А в адміністрації зазначили, що сину Олени Якобчук в таборі сподобалося і він лишився на другу зміну.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук