В школі №140, що на вулиці Львівська, 47/8 у Святошинському районі столиці, батькам нібито не дозволяють не те що всередину заходити, а навіть відчиняти дітям вхідні двері.

Про це повідомила киянка Юлія у спільноті “Батьки SOS”. У згаданій школі навчається її дитина.

За словами Юлії, на її очах директорка нагримала на вахтерку: чому це батьки чіпають ручку вхідних дверей школи. Цей допис уже набрав сотні невдоволених реакцій.

Допис про заборону батькам самостійно відчиняти двері школи своїм дітям в школі спростували. Заступниця директора Світлана Нечай в коментарі “Сніданку з 1+1” розповіла, що у їхній школі є лише заборона батькам заходити усередину школи.

“Наголошую. Якщо є потреба і бажання зайти – немає ніякої в цьому проблеми. Заборона відчиняти двері – ні“, – каже Нечай.

Світлана Степанівна каже, що допис у спільноті “Батьки SOS” бачила. Однак переконує, ледь не все це – вигадка.

Юрист спільноти “Батьки SOS” Роман Бондаренко радить написати скаргу директорові та стверджує, що заборона заходити постороннім в карантин юридично нікчемна. “Тому що навіть в умовах карантину батьки можуть заходити до школи у масках, після перевірки температури і за попередньою домовленістю. Батьки мають право відкривати двері, тому що це вже доходить до абсурду чи безглуздя. Якщо ж сам директор дав таке завдання вахтерам і вчителям, писати скаргу треба в управління освіти, якому підпорядковується цей заклад. Воно виносить догани і звільняє. Якщо він (директор – ред.) не виконує свої посадові обов’язки. Директор – це не автономна особа”, – пояснює Бондаренко.

Юрист наголошує, на сьогодні у всій країні батьки можуть і мають заходити до школи. Вони теж є учасниками освітнього процесу. Головні вимоги: маска, температурний скринінг і завчасне попередження адміністрації.

Фото: facebook