Зазвичай побачення в Києві починаються на Контрактовій площі, Арсенальній, Хрещатику, площі Льва Толстого та Золотих Воротах.

Про це повідомили на Facebook-сторінці КП «Київський метрополітен».

«Усі найпопулярніші місця побачень у столиці пов’язані з метро. Це з’ясувала команда дослідників, яка за 2 місяці зібрала понад 500 історій та відмітила на інтерактивній мапі вказані містянами місця», – зазначили в дописі.

Як вдалося з’ясувати, найчастіше зустрічі призначають на Контрактовій площі, Арсенальній, Хрещатику, Льва Толстого та Золотих Воротах. Про історії цих побачень та особливості кожного місця тепер можна буде прочитати на вказаних станціях.

«Це маленький проект про кожного з нас. Історії, які викликають власні спогади та на мить відволікають від щоденного ритму справ», – розповів Віктор Брагінський, керівник метрополітену.

Дослідники дізналися, чому одні місця популярніші за інші, як змінювалась мода на точки зустрічі, як побачення пов’язані з архітектурою та безпекою, чому жінки по-іншому ставляться до перших побачень та багато іншого.

«Метро одразу почало виділятися на карті, як місце зустрічі й прощання для перших побачень. Ми з командою зачитувались і тішились історіям про години розмов або поцілунки на станціях. Утім кияни нас здивували. На мапі позначені й неочікувані місця, наприклад, Дарницьке кладовище, де одна пара їла мівіну», – зазначила Анна Кириченко, координатор команди дослідників.

Створена карта стала мистецько-дослідницьким проектом, мета якого – показати образ того самого «Київського побачення».

Фото: Facebook/Київський метрополітен