Поліціянти проводять із порушниками профілактичні бесіди, а в разі відмови пасажирів одягнути маску - складають адміністративня матеріали.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Поліції Києва.

«Правоохоронці продовжують контролювати дотримання громадянами карантинних обмежень у столичній підземці», – зазначили в дописі.

Поліціянти проводять із порушниками профілактичні бесіди, а у разі відмови пасажирів одягнути засоби індивідуального захисту, правоохоронці складають відносно них адміністративні матеріали.

Цікаво, що мобільні групи, сформовані з числа співробітників поліції та працівників воєнізованої охорони «Київській метрополітен» на постійній основі патрулюють станції та переходи столичного метрополітену.

Михайло Ніконов, начальник управління поліції в метрополітені, зазначив, що насамперед усі заходи направлені на превентивну роботу із громадянами.

«Ми слідкуємо за тим, як пасажири київського метрополітену дотримуються карантинних обмежень. Так, з початку року на порушників складено 875 адміністративних матеріалів за частиною другою статті 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення», – повідомив Михайло Ніконов.

До слова, правоохоронці закликають громадян не порушувати карантинні обмеження, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції, щоб не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Фото: фейсбук