У Київській міській клінічній лікарні №4, яка лікує пацієнтів від коронавірусу, двоє чоловіків покінчили життя самогубством.

Про це повідомляє «Київ Оперативний» в Facebook, з посиланням на Муніципальну охорону.

«Другий день поспіль з вікна другого поверху Київської лікарні №4, яка зосереджена на лікуванні COVID-19, вистрибують люди. На жаль, попри намагання реанімувати потерпілих – обидва померли», — йдеться в повідомленні.

Другий день поспіль з вікна другого поверху Київської лікарні #4, яка зосереджена на лікуванні COVID-19, вистрибують…

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 22 вересня 2020 р.

За словами речниці Київської міської прокуратури Надії Максимець, розслідування трагічних інцидентів, які мали місце 21 та 22 вересня, взято прокуратурою на контроль. Про це вона розповіла УП.

«За цими фактами зареєстровані кримінальні провадження за ч.1 ст. 115 КК України. Обставини з’ясовуються. За попередніми даними, загиблі скоїли самогубство», — додала Максимець.

Загиблі чоловіки — 1952 та 78 року народження. За попередніми даними, вони були хворі на коронавірус. Обидва чоловіки вистрибнули з вікна 2 поверху.

Наразі наряди Муніципальної охорони несуть цілодобове чергування у вказаній лікарні.

Примітно, що, за даними охоронців, чоловіки вистрибнули з одного і того самого вікна на 2-му поверсі.

Уперше про загибель двох пацієнтів МКЛ № 4 повідомила Муніципальна варта Києва. Проте повідомлення у Facebook та Telegram були одразу видалені.

Фото: facebook