В Міністерстві оборони інформацію не коментують. Раніше там попереджали про можливі інформаційні атаки РФ через початок призову в Україні.

У Києві на території збірного пункту на Зрошувальній, 17А, третю добу утримують двох чоловіків, яких напередодні затримали під час рейду по хостелах та гуртожитках. Про це інформує спільнота «Центр прав людини Zmina» із посиланням на колегу затриманих.

Повідомляється, що рейд поліції та представників військкомату відбувся в районі Севастопольської площі, «де живуть робітники з інших міст України». Повідомляється, що чоловіків затримали 4 жовтня близько 6 ранку.

При цьому вказано, що «молодих чоловіків віком від 20 до 27 років забирали не лише звідти».

«Завезли всіх до Солом’янського військкомату. Без пояснень, без нічого. Сказали, що проходитимуть комісію і заберуть до армії. Не дали людям ні зібрати речі, нічого», – цитує видання слова свідка.

Повідомляється, що одного з затриманих відпустили у той же день, однак ще двоє чоловіків із Луганщини начебто «досі залишаються у збірному пункті за адресою вулиця Зрошувальна, 17А».

«Вийшов до мене черговий офіцер і сказав, що ніхто їх не збирається відпускати. Нічого їм не пояснюють та не кажуть. Я їх запитую: «На підставі чого ви їх утримуєте? Вони що, в розшуку?». Відповідають, що нічого не знають», – зазначає джерело.

Біля збірного пункту начебто перебувають рідні й інших хлопців, яких затримали під час рейду.

Дехто із затриманих вже нібито пройшов медичну комісію.

Редакція КиївМедіа намагається отримати коментар Міністерства оборони з приводу цієї інформації. Зауважимо, що днями в МО заявили, що для дискредитації призовної кампанії в Україні Росія може інспірувати нові інформаційні атаки.

Фото: Фейсбук