Відомство попереджає про поширення шахраями нібито відповідей на тести ЗНО-2021.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Як зазначається, задовго до проведення ЗНО соцмережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram.

За певну плату шахраї пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації.

Для переконливості надсилають лист нібито з офіційної скриньки центру оцінювання.

У відомстві запевняють, що створили потужну систему захисту інформації сувороо дотримуються конфіденційності. Також застерігають, не вестися на сумнівні пропозиції. А для підготовки до оцінювання, радять випускникам пройти тести попередніх років, які є у вільному доступі.

“Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо”, – пишуть в УЦОЯО.

У повідомленні окремо зазначено, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип УЦОЯО на свій сумнівний контент, і за зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.

Нагадаємо, через коронавірус випускникам 11 класу скасували ДПА.

Також ми писали про те, що пробне ЗНО у Києві перенесли на 15 травня через продовжений локдаун.

Фото: facebook