Для створення квіткника були використані папоротник, колосняк, фалярис, живучка, седум, бадан, вівсяниця, хоста, еквілегія, ірис сибірський та кущі кизильника.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що у сквері Солом’янського району по вулиці Мартиросяна з’явилась зелена скульптура у вигляді персонажа мультфільму.

«Робота команди не обмежується щоденним доглядом за парками та скверами, оскільки ми завжди прагнемо вдосконалювати зелені зони задля облаштування максимально комфортного та цікавого простору для відвідувачів. Цього разу було вирішено створити головного героя з однойменного мультфільму «Шрек», щоб потішити маленьких відвідувачів скверу. Персонаж мультфільму, який «оселився» в зеленій зоні, справжній естет, оскільки живе не в болоті, а серед квітів і багаторічних рослин у затишному сквері. Для створення квіткника були використані папоротник, колосняк, фалярис, живучка, седум, бадан, вівсяниця, хоста, еквілегія, ірис сибірський та кущі кизильника», – повідомили у КП УЗН Солом’янського району.

У КП УЗН Солом’янського району додали, що міська влада підтримує статус Києва як сучасної та зеленої столиці та постійно працює над урізноманітненням і впорядкуванням територій, враховуючи інтереси територіальної громади міста.