Гостей заходу чекають найкращі вінтажні проекти, міжнародні бренди, декор, кераміка, книги прикраси та інше.

18 та 19 грудня за участю Департаменту культури КМДА відбудеться ХХІІІ курований маркет KYIVNESS. Цього разу подія проходитиме у Шоколадному будинку, повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

За словами організаторів, на містян та гостей столиці чекають кращі вінтажні та локальні проекти, міжнародні бренди, піонери upcycle та sustainable моди, декор, кераміка, книги та прикраси, музичний лайн-ап та найкрасивіші образи.

«Разом із командою ми маємо завдання перетворити Київ на культурну європейську столицю, де відбуваються резонансні події і світові прем’єри, куди приїздять на фестивалі, концерти, де на вулицях тусить творча молодь зі всього світу. Для цього Департаменту важливо підтримувати тих, хто пропагує смак, естетичну експертизу, включеність у світові культурні процеси та, звісно, сміливість – усе це є частиною KYIVNESS», – прокоментувала Барінова.

Маркет розташується в шести залах музею: вестибюлі, Мавританській залі, Гранатовій вітальні, неорококо вітальні, залі у стилі модерн та великій білій залі. Сьогодні Шоколадний будинок – це філія Київської національної картинної галереї та унікальний музей із французькою залою, візантійським ліпленням та величною білою залою з мотивами ампіру, бароко і рококо.

На KYIVNESS продають знахідки з вінтажних маркетів із Парижа, Лос-Анджелеса, Барселони та Токіо, одяг від Юлії Пеліпас з Vogue Ukraine, співачки Луни та художниці Маші Реви, речі українських брендів. Засновники події хочуть показати, що міксувати вінтаж із локальними брендами «важливо через екологічну ситуацію, це сучасно та доступно».

На гостей події чекає вінтажна та ресейл селекція, міжнародна селекція, а також експозиції: постійна експозиція музею та зразки посуду з колекції S.Lab та Yova Yager, перших в Україні предметів дизайну з грибного міцелію. Колекція була презентована під час Paris Design Week 2021, а бестселлером став глечик – його також можна буде побачити на KYIVNESS.

Хедлайнером суботи стане одеський C.J. PLUS – саунд-продюсер та вініловий дігер, який першим зібрав компіляції українського фанку 70-х із рідкісних платівок. У послужному списку – ротації на світових радіостанціях (у тому числі BBC 1Xtra), європейський гастрольний тур, лайв-виступи в симфонічних шоу в Одеському оперному театрі.

Також у неділю для гостей заходу гратиме українська ді-джейка Катро Заубер.

Нагадаємо, до дня святого Миколая у Києві відбудеться пісенний онлайн-конкурс «Аскольдів глас».

Фото: Фейсбук