За три роки у НВК №240 "Соціум" реалізовано проектів на суму 7,8 млн грн.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Kyiv Media

За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, за 5 років у галузі освіти реалізовано 802 проєкти Громадського бюджету на загальну суму 364 млн грн.

“Тільки минулого року серед освітніх установ-переможців було 192 проєкти. Один із них – це навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум» (проспект Героїв Сталінграда, 39Г), у якому сьогодні відкрито сучасний бібліотечний хаб”, – зазначила Олена Фіданян.

Kyiv Media

Вона зауважила,  що загалом у цій школі за три роки реалізовано проєктів Громадського бюджету на загальну суму 7,8 млн грн: окрім бібліотечного хабу у 2021-му, в минулі роки відремонтовано та переобладнано шкільну їдальню, кабінет інформатики, закуплено сучасне обладнання для актової зали.

Kyiv Media

«Громадський бюджет дає можливість шкільним колективам за підтримки громади втілити свої ідеї. Уже є низка громадських спільнот, об’єднаних освітянами, які щорічно виграють та успішно реалізують свої проєкти. Найбільш активні – освітянські громади Дарницького, Дніпровського та Оболонського районів», – пояснила Олена Фіданян.Kyiv Media

До слова, Громадський бюджет – один із інструментів місцевої демократії, який столиця впровадила 5 років тому в рамках системи смарт сіті.

Фото: КМДА