У київській гімназії №287, що на масиві Біличі, відремонтували туалети завдяки виділеній депутатській субвенції.

Про це повідомив директор закладу Євген Сидоркін.

“Впродовж грудня 2021 року, завдяки виділеній депутатській субвенції, в Київській гімназії 287, відбувався капітальний ремонт трьох туалетів, – написав він.

До ремонту шкільні туалети були без дверей і з підлоговими унітазами, до яких потрібно піднятися сходами. У грудні минулого року відремонтували три вбиральні: дві для дівчат і одну для хлопців.

Як пише Хмарочос, депутат Дмитро Гурін, який балотувався від цього округу (218, частина Оболонського і Святошинського районів), використав можливість спрямувати депутатську субвенцію. Це суми, які виділяються на округ, і за які депутати можуть реалізувати проєкти  для виборців. Торік на один округ було виділено 30 мільйонів гривень.

«Ідея була в тому, щоб показати, що за розумний бюджет у публічній школі можна зробити цивілізовані умови», — зазначає він.

Ремонт туалетів у гімназії коштував 1,05 мільйона гривень.

Вирішили робити без проєкту, з яким ремонт зайняв би багато часу. Тому ремонтували за дефектними актами, що не потребує кошторисної документації. Щодо дизайну консультувала архітекторка BURØ Марія Андоньєва.

У вбиральнях зробили білі стіни, плитку з імітацією терацо, замінили освітлення, повісили дзеркала, а також встановили термостати, щоб учні не ошпарювали руки. Незабаром мають докупити сушки. Прибрали бар’єри, щоб підлога була на одному рівні.

Як ми писали, Укрзалізниця планує витратити 22 402 489,17 грн на ремонт туалетів.

Фото: Фейсбук