Безхатькам пропонують цілодобове проживання, їжу, одяг та книги.

Київські волонтери з організацій «Молодь за мир» та «Спільнота святого Егідія» організували тимчасовий нічний притулок для бездомних. Про це написала Ольга Макар в Facebook.

Приміщення для притулку почали шукати у лютому під час сильних морозів. Однак довгий час приміщення не вдавалося знайти, волонтерам відмовляли. Деяких бездомних селили в хостели.

Згодом центр «Простір гідності» виділив дві кімнати під тимчасовий притулок.

Наразі у ньому поселили шістьох людей. Волонтери купили ліжка-розкладачки, постільну білизну, рушники та засоби гігієни, шкарпетки, білизну, а також флісові піжами.

«В перший вечір готували гостям пельмені – щоб по-домашньому. «Лише чотири людини? Так мало? Чи варто тоді все це робити?» – звучали такі сумніви. Наївні ми! На другий день ми прийняли ще двох людей – отже, всього шість», – йдеться в дописі.

Бездомним запропонували цілодобове проживання. Їм також привезли книги, які гості просили залишити собі, щоб дочитати.

«Людям треба їжа і дах над головою, людям треба теплі шкарпетки і м’яка подушка, треба повага й розмова, але це все одне не все. Комусь треба ще роздуми Любомира Гузара, а комусь – «Троє в човні». І це – нормально. Люди з вулиці – нормальні», – пишуть волонтери.

До слова, наразі волонтери шукають ще приміщення для тимчасового притулку для 8 осіб.

Нагадаємо, раніше на Київщині відкрили притулок-шелтер для жертв домашнього насильства.

Фото: facebook