Сирецький Яр є проектом Громадського бюджету.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що проєкт «Екопарк «Сирецький яр» став переможцем Громадського бюджету-2021. Автори проєкту ставили за мету відтворення екосистеми парку та зазначали, що його відновлення сприятиме очищенню повітря, покращенню мікроклімату для всього району та міста в цілому.

Замовником робіт з облаштування екопарку «Сирецький яр» виступило КО «Київзеленбуд». У ході облаштування виконали наступні роботи:

  • розчистили територію від сміття та сухостою;
  • відновили сходи;
  • встановили лави й інформаційний стенд;
  • влаштували газон;
  • висадили крупномірні дерева;
  • огородили територію металевою сіткою;
  • встановили фонтан-поїлку для пернатих.

«Ми символічно розпочали рік з відкриття об’єкту, реалізованого в рамках бюджету участі, і тепер маємо ще одне зручне місце для відпочинку на природі. Приємно, що на Громадський бюджет подається все більше проєктів щодо благоустрою зелених зон, створення екозон, і вони отримують широку підтримку серед киян. КО «Київзеленбуд» готове й надалі реалізовувати подібні проєкти спільно з громадою», – розповів генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Він зазначив, що  у 2022 році заплановано втілити чотири проєкти-переможці Громадського бюджету: облаштування скверу «Дружба» на бульв. Дружби народів між буд. 20-22 (№1370), інклюзивний дитячий майданчик у парку «Кіото» (№834), скейт-парк біля Синього озера для вело-, скейт-, самокатних тренувань (№1459), безпечні парки та сквери (№873).

У Facebook-групі киянка Світлана Бережна опублікувала фото та відео з облаштування нового екопарку.

Нагадаємо, у Києві розпочалася реконструкція скверу імені Павла Шеремета.

Фото: Фейсбук