Кошти будуть спрямовані на першочерговий ремонт житлової та критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, розбирання зруйнованих конструкцій. Напередодні на ці потреби Київ виділив з міського бюджету майже 600 мільйонів гривень.

Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

За його словами, уряд виділив 200 млн грн на ліквідацію наслідків бойових дій у Києві. Кошти будуть спрямовані, зокрема, на першочерговий ремонт житлової та критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, розбирання зруйнованих конструкцій.

“Столиця країни з перших днів війни опинилася під ракетними ударами, в деяких районах йшли запеклі бої, в результаті чого було пошкоджено 390 будівель, в тому числі понад 200 багатоквартирних будинків. Місто уже розпочало заходи для проведення реконструкції та капітального ремонту житлових будинків та приміщень соціальної інфраструктури”, – зауважив Чернишов.

Він наголосив, що деякі пошкоджені об’єкти потребують ретельного аналізу, щоб напрацювати шляхи їхньої реконструкції зі складними інженерними рішеннями. Адже головна вимога — безпека людей, тим більше мешканців пошкоджених будинків.

Крім того, Чернишов підкреслив, що на сьогодні пріоритетне завдання Уряду та органів місцевого самоврядування — ліквідація наслідків військових дій, відновлення критично важливої інфраструктури, забезпечення базових потреб людей у містах.

Нагадаємо, Київ виділив з міського бюджету майже 600 мільйонів гривень на відбудову будівель, які постраждали під час війни.

Фото: Фейсбук