Карлос де Пена розповів, що не бажає «вплутуватися в проблеми між Україною та Росією».

Півзахисник «Динамо» Київ, уругваєць Карлос Де Пена прокоментував можливу повномасштабну військову агресію з боку Росії. Слова 29-річного футболіста наводить ESPN.

«Ситуація відрізняється від тих, що я переживав раніше, для мене це перший досвід. Очевидно, відчувається дискомфорт, ніхто не хоче проходити подібне. Намагаюся отримувати настільки багато інформації, наскільки це можливо, тому що я там живу зі своєю сім’єю. Я завжди ставлю її на перше місце – зараз вони є в Уругваї, але мають квитки на 22 лютого. У ці дні ми з рідними та клубом вирішимо, як краще. Наразі все спокійно, але все змінюється щодня» — заявив він.

Карлос підкреслив, що зараз перебуває в розташуванні своєї команди, віддається за Динамо і слідуватиме тому, що говорить клуб. Але, мовляв, є речі, які важливіші за контракт — це безпека сім’ї.

«Війна? Якщо щось подібне почнеться, я поїду і не повернуся. Моя безпека та сім’ї найважливіша. Є контракт, але також є першочергові речі. Я в Україні, дуже поважаю цю країну, хочу всього найкращого для неї, але я поїду, якщо щось станеться. Я не сумніватимуся. Це логічна людська реакція. Якби це була моя країна, я б діяв по-іншому, але я за кордоном. Я – уругваєць і не хочу вплутуватися в проблеми між Україною та Росією, я не відчуваю жодної ненависті. Зараз я тут, віддаюся за «Динамо» і піду тому, що каже клуб, але є речі, які важливіші за контракт, як моя безпека і моєї родини» — пояснив де Пена.

Раніше президент «Динамо» Ігор Суркіс заявив, що не має наміру втікати у разі військової агресії з боку Росії.

Фото: Фейсбук