Тестування на виявлення коронавірусу депутати мають робити за межами Верховної ради.

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко спростував заяву свого однопартійця про те, що народним депутатам безкоштовно за гроші держави робитимуть ПЛР-тести на COVID-19, пише ІФ.

Зокрема, раніше таку заяву зробив “Слуга народу”  Микола Тищенко. Але, за словами голови партії Корнієнка, “це все нісенітниця”. Він додав, що питання щодо можливості проводити тестування депутатів за державні кошти обговорювалося, після чого стало зрозуміло, що “виходячи з кошторису Верховної ради, немає таких статей, немає таких можливостей“.

Немає безкоштовного тестування для депутатів. Це все нісенітниця, яку поширюють у медіа спеціально налаштовані люди та плутають і депутатів, зокрема, хоча ми вже їх інформували. Це все проводитиметься за межами Верховної ради: будуть спеціальні пункти тестування, і звичайні на антиген, і на комерційній основі, і депутати, і не депутати, і співробітники апарату Верховної ради, і представники медіа зможуть зробити там тест . Більше того, вони (центри для проведення тестів) будуть просто на вулиці розташовані“, – розповів Корнієнко у кулуарах парламенту.

Нагадав, що нині є пункти вакцинації від COVID-19 у готелях “Національний” та “Київ”, що перебуваютьт в управлінні Верховної ради. Детальніше про їх графік роботи повідомлять на сайті парламенту з понеділка, 8 листопада.

Також у Верховній оаді працюють пункти вакцинації у медичному кабінеті на першому поверсі будівлі на вулиці Грушевського, 5.

Фото: Фейсбук