4 червня заплановане відкриття оригінальної районної виставки квітів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київзеленбуду.

У п’ятницю, 4 червня, у парку «Перемога», що біля станції метро «Дарниця» відбудеться відкриття районної виставки квітів.

Цікаво, що клумби цьогоріч «оживуть» мультфільмами. Зокрема на центральній алеї парку оселилися Губка Боб та його друг Патрік. До слова, хатинка-ананас, у якій живе герой в квадратних штанях, збудована із дерев’яних кругляків.

Kyiv Media

Свій острів у парку «Перемога» також отримали Angry birds, червоний Ред та жовтий Чак. Водночас смурфики розбили ціле містечко з вітряком, колодязем і власними городом, на якому ростуть справжні кабачки, перець, помідори, соняшники, декоративні полуниця та капуста.

У Київзеленбуді зазначили, що для створення об’ємних композицій працівники КП УЗН Дніпровського району висадили чорнобривці, колеуси, бегонії, агератум, петунії, сеткреазію, пеларгонії, хлорофітум і «допомогли» із городиною смурфикам. Деякі конструкції сягають до 2,5 м.

Окрім цих героїв, протягом літа на виставці з’являться Баранчик Шон та Октанавти.

Важливо, що готували цю виставку майже пів року.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпровському районі два парки облаштують фонтанами та «мультяшними» клумбами для дітлахів. Зокрема йдеться про парки «Перемога» та «Аврора».

Фото: фейсбук