Найбільше мешканці приходять за вакциною до пункту в Солом’янському районі.

У пунктах щеплення від COVID-19, які райдержадміністрації відкрили у приміщеннях районних відділень Центрів надання адміністративних послуг, провакциновано вже 40749 киян. Про це повідомили у КМДА.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Костянтина Усова, у рамках комплексної програми протидії поширенню COVID-19 точки вакцинації для киян працюють сьогодні у Центрах  Дарницького, Голосіївського, Деснянського, Печерського, Святошинського, Оболонського та Солом’янського районів.

“У листопаді в пунктах, розміщених у ЦНАПах, вакцинувалася 26 331 особа. Найбільше мешканці приходять за вакциною до пункту у Солом’янському районі. Усього за весь період там вакцинувалися 12 204 киянина, з них за листопад – 6 540”, – зазначив Костянтин Усов.

Крім того, він зауважив, що для зручності громадян пункти вакцинації відкрито у низці громадських закладів Києва. З початку жовтня мешканці міста можуть вакцинуватися у зручному їм районному ЦНАПі.

Нагадаємо, що Київ утримує лідерство серед інших регіонів України у вакцинальній кампанії. Загалом у столиці здійснено більше 3 мільйонів щеплень.

Фото: КМДА