У ПриватБанку запевнили, що в роботі системи сталася помилка.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У ПриватБанку нібито пригрозили заблокувати дитячі карти, якщо батьки не нададуть їхні ІПН. Відповідні повідомлення отримали деякі українці в системі «Приват 24».

Пізніше в прес-службі банку повідомили, що сталася помилка. Водночас зазначили, що закон про фінмоніторинг вимагає надати ІПН під час відкриття рахунків тільки з 14 років. Чому сталася помилка – будуть з’ясовувати.

На сайті банку зазначено, що ІПН необхідний при подачі заяви на відкриття картки Юніора. Однак не повідомляється, чий саме ідентифікаційний номер потрібен.

Олександр Жильцов, керівник київського регіонального прес-центру ПриватБанку, розповів, що ця розсилка мала попереджувальний характер. Відтак, банк рекомендував донести ІПН дитини, на яку відкрила картка Юніора

«ПриватБанк працює відповідно до законодавства України й виконує вимоги фінмоніторингу. При оформленні картки Юніора необхідно вказати зокрема ІПН батьків та власника картки (дитини – ред.). Якщо ІПН дитини немає, то банк рекомендує його донести, адже це вимоги фінмоніторингу. Це може бути не лише щодо ІПН, а щодо будь-яких документів. Також ми маємо пам’ятати, що дитина в 14 років отримує паспорт, тож має отримати й ІПН», – зазначив пан Олександр.

Водночас керівник київського регіонального прес-центру ПриватБанку наголосив, що картку таки можуть заблокувати, якщо необхідні документи не донесуть у банк після тривалих попереджень.

Фото: фейсбук