Жінка тримала у 2-кімнатній квартирі майже 70 тварин, прикриваючись волонтерством. Більшість тварин забрали на реабілітацію.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

У притулок “Сіріус” із квартири у Василькові забрали 28 тварин – 15 собак і 13 котів. У коної тварини виявлені захворювання, від яких необхідно негайно лікувати. Наприклад, у собаки з коричневою шерстю, яку в притулку назвали Шоколадкою, були в жахливому стані кігті, були рани на тілі, дошиних дерматит. Також у тварин виявили зневоднення. Наразі тварин відгодовують та вакцинують від сказу та ентеровірусів.

Зараз чекаємо, поки Шоколадка набуде хорошого вигляду, відгодується, і будемо стерилізувати. Потім зробимо красиву фотосесію і будемо намагатися влаштувати ухорошу сім’ю“, – розповіла засновниця притулку Олександра Мезинова.

Додала, що вже вдалося прилаштувати одну собачку в хорошу сім’ю.

Засновниця притулку зізналась, що кілька тварин виявилась у більш складному стані, ніж здавалося на початку. Зокрема, з’ясувалося, що собаки мають деякі хвороби серця та інші захворювання, для яких потрібна більш складна реабілітація.

Будемо сподіватися, що всі виживуть, оклигають і знайдуть нові люблячі сім’ї”, – каже пані Олександра.

Врятувати тварин із жахливих умов квартири у Василькові вдалося зусиллями волонтерів та поліції. Волонтери на сьогодні збирають гроші на корм тваринам та інші потреби.

Ми організували збір грошей на побудову вольєрів – для притулків Best Friends та “Сіріуса”. Треба зібрати не менше 20 тисяч гривень – вже зібрали 15,5, – сказала волонтерка Катерина Шахова.

Зазначимо, чимало тварин у притулку опинилися тому, що люди не впоралися із новим членом сім’ї. А тому кожного, хто забажає прихистити хвостатого, застерігають добре подумати. Крім того, у притулку “Сіріус” перед тим, як віддати кота чи собаку в ному родину, проводять прискіпливі співбесіди із людьми – аби вберегти тварин від нових потрясінь.

Про скандальне виселення майже 70-ти тварин (41 собака і 28 котів) із двокімнатної квартири у Василькові,  поліція Київщини повідомила 3 вересня. Тварини жили в антисанітарних умовах. Собак і котів знайшли у жалюгідному стані, в основному в клітках. Також виявили 6 трупів собак. Проти господарки квартири, яка стягувала додому вуличних тварин протягом 10 років, відкрили кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Фото: скріншот