Тварини жили в клітках у двокімнатній квартирі.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Раніше ми писали, що у двокімнатній квартирі на Оболоні жінка утримувала двох вовків, борсука, двох лисиць, хижих птахів та 8 стафордширських тер’єрів.

Усі тварини жили в клітках. Про цю ситуацію дізналися зоозахисники.

Наталія Попова, засновниця спецпритулку для диких тварин, розповіла, що до неї звернулися небайдужі зоозахисники, які благали про допомогу цим тваринам.

В одного з вовків було 6 відкритих переломів на нозі. Наразі тварина знаходяться під наглядом медиків. Йому довелося зробити важку операцію.

Через жахливі умови тримання відпускати тварин у дику природу не можна.

“Я не думаю, що тварин били. Вовка, як мені відомо, покусав борсук. Власниця тварин каже, що любить їх. Однак утримувати їх у клітках – не можу це назвати гуманним відношенням чи любов’ю“, – зазначила пані Наталія.

Власниця тварин запевняла, що самостійно купувала їх через інтернет.

“Вона (власниця – ред.) звернулася до мене під тиском зоозахисників із проханням забрати другого вовка. Перед цим ми вже забирали в неї одного вовка, але за тиждень вона вже купила собі іншого. А вже коли на неї почали “нападати” зоозахисники, то самостійно мені зателефонували й попросила забрати”, – каже Наталія Попова.

У спецпритолок потрапили двоє вовків та одна лисиця. Інших тварин жінка не віддала.

“Що буде далі з усіма цими тваринами – не знаю. Або жінка сама одумається й здасть їх нам, або їх заберуть зоозахисники”, – припускає засновниця притулку.

Наразі тварини проходять необхідний для них курс реабілітації.

Фото: фейсбук