Набори патріотичних листівок Fortress cities та Ukrainian resistance українського художника вийшли у видавництві ArtHuss.

Є два набори – «Ukrainian resistance» та «Fortress cities». У кожному з наборів по 8 поштівок, які чудово ілюструють незламний дух українців та їхнє ставлення до кожного, хто зазіхає на їхню свободу. Усі кошти від продажу передадуть ЗСУ.

«Автор листівок Андрій Єрмоленко зобразив добро, яке інколи має бути з кулаками. Кожен набір містить по 8 унікальних зображень із містами, що відчайдушно чинять опір або ж патріотичними надихаючими закликами», — розповідають у видавництві.

Мужність, рішучість та незламність у боротьбі за свободу — саме таким бачить український спротив художник Андрій Єрмоленко. Він зображує міста, яким найбільше дісталося від окупантів: Маріуполь, Київ, Харків, Херсон, Миколаїв, Гостомель, Ірпінь та легендарне село Чорнобаївка. Міста, які чинять опір, які повернуться у славі, міста-герої, які тримають удар та пишуть новітню історію України.

Листівки Fortress cities та Ukrainian resistance не тільки піднімають бойовий дух українців, а й можуть стати сувеніром для друзів з-за кордону. Особливо пасуватимуть до нових марок «Укрпошти».

Усі кошти з продажу листівок видавництво ArtHuss скеровує на потреби ЗСУ. Так, директор видавництва Костянтин Кожемяка ArtHuss нещодавно повідомив у дописі на фейсбуці, що за п’ять діб вдалося зібрати 31 000 гривень, завдяки яким військових забезпечать необхідним.

Також ілюстрації можна придбати на сайті видавництва у форматі постерів (А3) у міксованому комплекті з восьми зображень по чотири з наборів Fortress cities та Ukrainian resistance.

Андрій Єрмоленко — художник, ілюстратор і дизайнер, артдиректор «Українського тижня», добре відомий за серією влучних логотипів українських міст United Colours of Ukraine.

Kyiv Media

Фото: Фейсбук