Водночас рівень забруднення повітря діоксидом сірки дещо знизився.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.

За данимиспостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського в період із 23 до 30 березня 2021 рооку в повітрі Києва відмічено перевищення гранично допустимих концентрацій за середньодобовим вмістом:

  • завислих речовин – у 1,1-1,4 раза на Бессарабській площі та проспекті Перемоги (район метро Святошин);
  • діоксиду сірки – у 1,5-2,3 раза – на вулицях Семена Скляренка, Олександра Довженка, площах Бессарабській, Перемоги та Деміївській, проспекті Перемоги, вул. Каунаській, бульварі Вацлава Гавела, Оболонському проспекті;
  • діоксиду азоту – у 6,6-7 раз – на проспекті Перемоги (район метро Святошин) 27 та 28 березня; у 5,1-6,2 раза – на вул. Каунаській; у 3,1-4,7 раза – на вул. Інженера Бородіна, площі Перемоги, Бессарабській площі, бульварі Лесі Українки; у 1,5-2,7 раза – на усіх інших постах міста, крім проспекту Науки (біля метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
  • формальдегіду – у 2-2,4 раза – на площах Бессарабській, Перемоги та Деміївській, проспекті Перемоги, бульварі Вацлава Гавела; у 1,2-1,4 раза – на інших постах спостережень.

Відтак, порівняно з попереднім тижнем, рівень забруднення повітря в столиці діоксидом сірки дещо знизився, формальдегідом та діоксидом азоту – підвищився.

За прогнозами Українського гідрометцентру на найближчі дні, метеорологічні умови, переважно, не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.
Фото: фейсбук