Про наслідки облиття зеленкою Петра Порошенка в центрі Києва 24 серпня розповів депутат Київради з партії "Європейська Солідарність".

Інформацію про стан Петра Порошенка після його облиття зеленкою на “Марші Захисників” розповів депутат Київради, ексзаступник глави Служби безпеки України, Віктор Кононенко в ефірі телеканалу “Прямий“.

На сьогодні у Петра Олексійовича опік очей другого ступеня. Як це вплине на його зір – лікарі ще не знають – це можна буде визначити тільки протягом якогось часу“, – сказав депутат.

За його словами, 24 серпня було дві спроби облити пяятого президента України зеленкою.  Начебто вперше скинути зеленку на Порошенка намагалися кинути з мосту на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Але зрештою скористались “вузьким місцем” біля Меморіалу, де колона зупинилась на прохання членів родин загиблих героїв“, – заявив Кононенко.

Він натякнув, що начебто Управління держохорони зняло з охорони Петра Порошенка трьох людей, хоча 23 серпня в УДО передали інформацію про ймовірний напад “тітушок”.

Деталей про цей напад від УДО не надходило, тож редакція Київ.Media спробє отримати коментар з приводу таких заяв депутата Кононенка.

Зауважимо,що на офіційних сторінках у соцмережах Петра Порошенка є чимало фото і публікацій з “Маршу Захисників”, що відбувся 24 серпня піля завершення офіційного параду. Проте жодного слова і реакції на напад п’ятий президент не публікував.

Тим часом поліція встановила особу нападника, який облив зеленкою Петра Порошенка. Це 22-річний уродженець смт Козелець Чернігівської області. За даними видання LB.ua, звати хлопця Юрій і начебто йому заплатили за напад 800 доларів. Ім’я замовика невідоме.

Фото: скріншот