Очільник поліції Олександр Небитов Київської області показав колишній штаб агресорів у Бучі.

Відповідне відео опубліковане у YouTube.

«Ставили навколішки і вбивали. Катівня окупантів в дитячому таборі Бучі. Російські війська жорстоко розстріляли тут 5 цивільних чоловіків. Це колишній штаб агресорів і місце однієї із найбільш моторошних екзекуцій під час окупації Київщини», — нагадав Небитов про страшні знахідки у підвалі дитячого табору в Бучі після відступу росіян.

Він розповів, що окупанти буквально хапали місцевих мешканців, щоб вивідати у них інформацію про тих, хто їх цікавив.

«Представники органів влади, мери, депутати, учасники Антитерористичної операції, військовослужбовці, поліцейські, рятувальники — всі ці люди для них становили оперативний інтерес. Хапали вони всіх підряд», — наголосив начальник поліції Київщини.

Наприклад, п’ятеро закатованих у показаному підвалі-таборі чоловіків не мали стосунку до військових. Це були: безробітний, приватний підприємець, монтажник дверей, сантехнік і слюсар. Найстаршому було 54 роки, наймолодшому — 25.

За фактом злочину відкрите кримінальне провадження по ч2. ст. 438 ККУ «Порушення законів та звичаїв війни».

«Підозрюваних у цьому жорстокому вбивстві встановлюють, триває слідство. Винні можуть понести покарання у вигляді довічного ув’язнення. Це були навмисні дії російської армії стосовно мирних жителів, що є геноцидом українського народу!», — зазначив Андрій Нєбитов.

Головний поліцейський області розповів, що всі загиблі виявились мирними жителями, яких викрали росіяни у Гостомелі. Тіла загиблих знайшли у дитячому оздоровчому санаторії МВС «Променистий», який розташований у Бучі за адресою: вулиця Вокзальна, 123.

Як відомо, досі у лісах Київської області поблизу з колишніми позиціями росіян знаходять тіла закатованих цивільних.

Фото: Телеграм