Тепер цю посаду обіймає Вячеслав Савицький.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Київського міського голови.

У документі зазначено, що з 26 квітня 2021 року виконання обов’язків генерального директора КП «Плесо» покладено на Вячеслава Савицького  – заступника генерального директора з розвитку очисних споруд та насосних станцій КП «Плесо».

«Покласти виконання обов’язків генерального директора комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» на Савицького Вячеслава Владиславовича – заступника генерального директора з розвитку очисних споруд та насосних станцій комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо» з 26 квітня 2021 року, тимчасово, до вирішення питання щодо призначення генерального директора цього підприємства в установленому порядку», – йдеться в наказі.

Раніше обов’язки гендиректора КП «Плесо» з 7 лютого 2020 року тимчасово виконував Віталій Боярчук.

До слова, за даними Київської міської прокуратури, 8 квітня 2021 року посадовцям КП «Плесо» та підрядникам повідомили про підозру за фактом розтрати та привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). За результатами проведення економічної експертизи встановлено, що указаними діями місцевому бюджету завдано збитків на суму понад 1 мільйон гривень.

Фото: фейсбук