Продавці кажуть, що до них постійно приходять правоохоронці й забороняють тут торгувати.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нещодавно в підземному переході біля станції метро «Харківська» демонтували більше 30 МАФів. Однак, за словами місцевих, стихійна торгівля в цій підземці все одно триває.

Учора, 18 травня, увечері журналістка телеканалу «Київ» приїхала в цей перехід, щоб на власні очі переконатися, чи справді торговці продовжують там свою діяльність.

Станом на 20:30 у підземці біля метро «Харківська» можна було придбати продукти, квіти, одяг, взуття та різні побутові дрібниці.

Продавці кажуть, що до них постійно приходять правоохоронці й забороняють тут торгувати. Однак зауваження поліціянтів ігнорують, адже для деяких людей ця діяльність наразі – єдиний вихід із скрутного становища.

«Так, тут була поліція, податкова – не дають торгувати. Але ми трошки вечорами виходимо. У мене безвихідне положення зараз. Чоловік онкологією хворів – поховала. Маю п’ятеро внуків, тому мушу трошки щось підзаробить», – розповіла місцева продавчиня.

Водночас думки перехожих щодо стихійної торгівлі в підземці розділилися. Дехто каже, що їм зручно купувати продукти дорогою додому. А дехто навпаки – обурюється діяльності торговців, які загородили всю територію переходу.

До слова, у пікові години в підземному переході біля метро «Харківська» зазвичай чимало людей, тому розташовані ятки в підземці можуть заважати киянам вільно рухатися.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у переході на Льва Толстого знову з’явилася стихійна торгівля.

Фото: скріншот